Podržavam drugare/učestvujem na sportskim turnirima:

FB stranica naše škole

"Lajanje na zvezde" u Irigu

Članovi dramske sekcije naše škole sinoć su u iriškom Domu kulture izveli predstavu “Lajanje na zvezde” za MIhajla Filipovića iz Vrdnika, koji boluje od cerebralne paralize.

Predstava je bila, humanitarnog karaktera, a sav prihod od ulaznica namijenjen je za rehabilitaciju malog Mihajla.

-Ispunjen sam i ponosan zbog energične i poletne igre mladih glumaca, prijatno iznenađen pažnjom publike, koju su činila i deca do 10 godina, a veoma dirnut humanošću Irižana, koji su pokazali svoje veliko srce, rekao je jedan od roditelja čije je dete član dramske sekcije baše škole.

Irižani su sigurno pokazali svoju dobru nameru, jer sala Doma kultura u Irigu, sinoć je bila prepuna!

Najbitnije životno pitanje glasi: Šta činite za druge?

U moru najrazličitijih humanitarnih akcija, nesebičnost i požrtvovanje, grupa ovih mladih ljudi odnosno učenici naše škole pokušali su da na svoj način pokažu svoju solidarnost, i u tome su uspeli.

Prenosimo vam delić atmosfere.